GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7336775

nr 733 6775

Tallrikar

10del, Kina

Kondition: slitage, skador, nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 januari 2012
kl 17:21:46